Ten den kdy jsem se narodila přivezly do naší zologický bílého vlka se stejnýma očima jako já pro vlky sem se narodila pro vlky žiju a pro vlky zemřu.

Srpen 2011

prosím podepište petici budeme vám s vlkama vděčný

30. srpna 2011 v 18:33 vlci
Jak já říkám vlci jsou nádherná zvířata a je třeba je ochránit i v těch nejtěžších chvílích a ta nejtěžší chvíle právě přišla!!!!
Musíme je obránit co nejvíc můžeme!!!!!!!

Tak to je konec mého života

30. srpna 2011 v 18:26 | díky haimi toto vím a je to taky okopírované z vlk-dier.blog.cz |  vlci
Mám pro vás velmi velmi špatnou správu o které vím díky vlk-dier.blog.cz
Vlci ze severní Rockies čelí velmi zlé budoucnosti. Noční můra začíná 30. srpna tohoto roku. Ten den se v Idaho začíná vraždit. Pak se od 3. září Montana přidává k zabíjení pomocí lukostřelby. Hon na vlky tam začíná 15. září se začátkem sezony Rifle hunting. Montana prohlásila, že umožní zabít 220 vlků z celkového počtu 560 kusů. Idaho má v plánu zabít asi 800 z 1000 tamních vlků.Ano, je to zlé a to moc. Vlk jako kriticky ohrožená šelma se snad může vraždit po tisících! Kdo logicky uvažuje má jasno a ví, že je to padlé na hlavu. Co je ale alespoň trochu dobrá zpráva je, že lidé po celém světě se proti tomu bouří. Tak přece jako češi nezůstaneme pozadu?! Podepisují se petice. Moje jméno na seznamu je, co to vaše? Na seznamu je jméno celé mojí rodiny.

A proč se to děje? Američani prostě mají nepořádek v politice. Jednoduše si oficiálně odstranili vlky z ochranného zákoníku o ohrožených druzích a vrátil právo lovu vlků k uvážení jednotlivých států, tudíž kterýkoliv stát může sám rozhodovat kolik vlků povraždí. A nebudou to malá čísla díky vysoké ceně vlčích kožešin. Americké organizace ochrany přírody se proti tomu bouří, ale soud jim žádost zamítl na dobu neurčitou.
zdroj informací díky jemuž jsem se to dozvěděla : http://vlk-dier.blog.cz/

Podepište petici ZDE!

Jednoduše sjeďte dolů na stránku, kde je bílé okno a klikněte na Sign Petition. Potom vyplňte jméno, kde bydlíte a je hotovo. Mě to nezabralo ani minutu. Pomozte, prosím. Dnes nás vlci potřebují více než kdykoliv jindy.

rozvrhy

30. srpna 2011 v 18:16 vlci
Achjo ve škole určitě dostaneme zase nějaký hrozný rozvrhy.Dycky dostaneme nějakej strašnej rozvrh teda aspoň mě se nelíbí dostáváme takový rozvrhy třeba s českou spořitelnou dycky sem naštěstí někde jinde dostala rozvrh s nějakým hetkým obrázkem ale letos nic.Ale přišla sem na to že si vlastně můžu vytisknout rozvrh na internetu a tak sem našla nějaké rozvrhy můžete si je vytisknout taky (jestli máte tiskárnu bez ní by to asi nešlo) a tak tydy máte nějaké rozvrhy:


víc sem jich nenašla